Jak jsem fotila Mistra

…Miroslav Donutil v divadle Husa na Provázku

Když mi zavolali z divadla Husa na provázku, abych přišla vyfotit propagační fotky ke hře Ubu králem: Svoboda!, hrozně jsem se těšila a nemohla se focení dočkat. Až několik hodin před samotným focením jsem se dozvěděla, že na fotkách bude úžasný český herec Miroslav Donutil. Jak jsem fotila Mistra?

Miroslav Donutil, fotografie fotografka Brno

Dorazila jsem do divadla mírně ve stresu, ale s velkým očekáváním a respektem. Však si to jen představte, že se máte setkat s tak známým člověkem. A ještě mu „poroučet“, co má dělat, aby výsledek byl, co nejlepší. Na samotné focení s panem Donutilem jsem měla jen pár minut a to ještě v kostymérně. Pozadí tam nebylo úplně oku lahodící. Rychle jsem se snažila vymyslet to nejlepší, co z daného prostoru můžu dostat, aby tam nic nerušilo.

Miroslav Donutil, fotografie fotografka Brno Miroslav Donutil, fotografie fotografka Brno Jak jsem fotila Mistra v divadle Husa na provázku, fotografka Brno Miroslav Donutil Miroslav Donutil, Husa na provázkuPět nejlepších fotek jsem odeslala režisérovi Vladimíru Morávkovi. Velice mě potěšilo, když se ke mně donesla zpráva, že s fotkama byl velice spokojený. Tak doufám, že byl spokojený i Mistr! Měla jsem ještě možnost nafotit pár reportážních fotek přímo na zkoušce, ale na ty se můžete těšit zase v dalším blogovém příspěvku.

Magdalena Vaculík Minolová
Reportážní fotografka
http://magdalenaphotography.cz/
https://www.facebook.com/MagdalenaPhoto

Uložit