Česká svatba po jamajsku

Když jsem šla fotit tuto svatbu, moc jsem se těšila a to jsem ani nevěděla, jak fotograficky zajímavá tahle svatba pro mě bude. Z toho důvodu pro mě byl výběr fotek opravdu těžký, protože bych Vám nejraději ukázala všechny. A jak tedy celá ta česká svatba po jamajsku probíhala?

Nevěsta se připravovala v Golfovém areálu Kaskáda, v jednom z jejich nejluxusnějích apartmánů – apartmánu Suite s nádherným výhledem na golfové hřiště a terasou. Když jsem vešla do místa příprav nevěsty, tak mi chvíli trvalo, než jsem ji našla. V apartmánu bylo tolik lidí, kolik jsem u nevěsty na přípravách snad ještě neviděla. Nejkrásnější na tom bylo to, že to všechno byly družičky nevěsty, které byly oblečené ve stejných modrých županech, které ladily s barvou svatby. Sama krásná nevěsta Jahmena byla v županu bílém a zrovna při mém příchodu ji začínala slečna vizážistka líčit. Vypůjčila jsem si její krásné svatební šaty s originální výšivkou z korálků, která vytvářela iniciály nevěsty a ženicha, a vyrazila fotit ven před apartmán.

Všechny nevěstiny šperky i šperky družiček byly krásně vyskládané na komodě a mezi nimi svatební oznámení a program svatebního dne.

   Po přípravách se nevěsta i ženich, který si přípravy užíval na golfovém hřišti, odebrali na místo obřadu. Nastoupili jsme do dvou autobusů, něvěsta i ženich do svého auta a vyjeli do Slavkovka u Brna. Zde se na zámku konal opravdu dojemný obřad, při kterém palakali nejen rodiče a ostatní svatebčané, ale i nevěsta.

V restauraci Golfového areálu Kaskáda, probíhala svatební hostina s výborným občerstvením s těmi nejtypičtejšími jídly z české i jamajské kuchyně. Pak se ještě novomanželé na chvíli odebrali na focení portrétů, bohužel sluníčko už dávno zapadlo, tak jsme fotili ve velmi nepříznivých světelných podmínkách…lépe řečeno v úplné tmě.

Tato svatba byla pro mě opravdu zajímavá a chvílema jsem měla pocit, že jsem se ocitla uprostřed amerického filmu o svatbě…něco jako Svatby podle Mary 🙂

Děkuji novomanželům za možnost zveřejnit jejich fotky na blogu.

Magdalena Vaculík Minolová
Svatební fotografka
http://magdalenaphotography.cz/
https://www.facebook.com/MagdalenaPhoto

Jak jsem fotila Mistra

…Miroslav Donutil v divadle Husa na Provázku

Když mi zavolali z divadla Husa na provázku, abych přišla vyfotit propagační fotky ke hře Ubu králem: Svoboda!, hrozně jsem se těšila a nemohla se focení dočkat. Až několik hodin před samotným focením jsem se dozvěděla, že na fotkách bude úžasný český herec Miroslav Donutil. Jak jsem fotila Mistra?

Miroslav Donutil, fotografie fotografka Brno

Dorazila jsem do divadla mírně ve stresu, ale s velkým očekáváním a respektem. Však si to jen představte, že se máte setkat s tak známým člověkem. A ještě mu „poroučet“, co má dělat, aby výsledek byl, co nejlepší. Na samotné focení s panem Donutilem jsem měla jen pár minut a to ještě v kostymérně. Pozadí tam nebylo úplně oku lahodící. Rychle jsem se snažila vymyslet to nejlepší, co z daného prostoru můžu dostat, aby tam nic nerušilo.

Miroslav Donutil, fotografie fotografka Brno Miroslav Donutil, fotografie fotografka Brno Jak jsem fotila Mistra v divadle Husa na provázku, fotografka Brno Miroslav Donutil Miroslav Donutil, Husa na provázkuPět nejlepších fotek jsem odeslala režisérovi Vladimíru Morávkovi. Velice mě potěšilo, když se ke mně donesla zpráva, že s fotkama byl velice spokojený. Tak doufám, že byl spokojený i Mistr! Měla jsem ještě možnost nafotit pár reportážních fotek přímo na zkoušce, ale na ty se můžete těšit zase v dalším blogovém příspěvku.

Magdalena Vaculík Minolová
Reportážní fotografka
http://magdalenaphotography.cz/
https://www.facebook.com/MagdalenaPhoto

Uložit

Holínky, kytice a Růženin lom

Holínky, kytice a Růženin lom, Magdalena photography - fotografka Brno

Byl krásný podzimní den, byl výjimečný nejen pro nevěstu i ženicha, ale také pro mě. Proč pro budoucí novomanžele je jasné, kdo by rád nevzpomínal na svou svatbu. Pro mě byl tento den významný tím, že jsem mohla být u toho a to i přes to, že jsem stále plně kojila svou dceru a bylo to poprvé, co jsem od porodu fotila svatební den…a byly tam holínky, kytice a Růženin lom.

Z počátku se zdálo, že bude pošmourné počasí, ale přesně půl hodiny před začátkem focení vykouklo sluníčko a teploty se dostaly na hodnoty téměř letní. Barevnými odlesky stromů byl ozářený celý Růženin lom v Líšni. Fotilo se krásně a novomanželé překypovali láskou, štěstím a zářivými úsměvy. A jako bonus se nevěstě krásně točily její přenádherné krajkované svatební šaty.

Holínky, kytice a Růženin lom, Magdalena photography - fotografka BrnoHolínky, kytice a Růženin lom, Magdalena photography - fotografka Brno Holínky, kytice a Růženin lom, Magdalena photography - fotografka Brno Holínky, kytice a Růženin lom, Magdalena photography - fotografka Brno Holínky, kytice a Růženin lom, Magdalena photography - fotografka Brno Holínky, kytice a Růženin lom, Magdalena photography - fotografka Brno Holínky, kytice a Růženin lom, Magdalena photography - fotografka Brno Holínky, kytice a Růženin lom, Magdalena photography - fotografka Brno Holínky, kytice a Růženin lom, Magdalena photography - fotografka Brno Holínky, kytice a Růženin lom, Magdalena photography - fotografka Brno Holínky, kytice a Růženin lom, Magdalena photography - fotografka BrnoNovomanželé netradičně zvolili portrétní focení před obřadem, který se následně konal na zámku v Bučovicích, kde jsme ještě stihli pár fotek ve stylových arkádách.

Holínky, kytice a Růženin lom, Magdalena photography - fotografka Brno Holínky, kytice a Růženin lom, Magdalena photography - fotografka Brno
Děkuji novomanželům za možnost zveřejnit jejich fotky na blogu. A teď už se spolu se mnou rozplývejte nad krásami podzimní svatby!

Magdalena Vaculík Minolová
Svatební fotografka
http://magdalenaphotography.cz/
https://www.facebook.com/MagdalenaPhoto

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Omamné mámení svatebního dne

Svatební den je pro každého výjimečný a stejně tak tomu bylo i pro Katku a Tomáše. Sluníčko jim svítilo, bylo teplo, všichni si spálili na hostině záda a družičky si užívaly svého postavení – zdobily a bavily všechny svatebčany. Maminky plakaly dojetím a na závěr se všichni skvěle bavili. Pěkný den to byl!

Omamné mámení svatebního dne Mámení svatebního dne Mámení svatebního dne Mámení svatebního dne Mámení svatebního dne Mámení svatebního dne Mámení svatebního dne Mámení svatebního dne Mámení svatebního dne Mámení svatebního dne Mámení svatebního dne Mámení svatebního dne Mámení svatebního dne Mámení svatebního dne Mámení svatebního dne Mámení svatebního dne Mámení svatebního dne Mámení svatebního dne Mámení svatebního dne Mámení svatebního dne Mámení svatebního dne Mámení svatebního dne Mámení svatebního dne Mámení svatebního dne Mámení svatebního dne

 

V případě, že stále ještě nemáte svého svatebního fotografa pro letošní nebo příští rok, určitě mě kontaktujte! Fotím po celé České republice i na Slovensku.

Magdalena Vaculík Minolová
Svatební fotografka
magdalenaphotography@email.cz
http://magdalenaphotography.cz/
https://www.facebook.com/MagdalenaPhoto

Uložit