Omamné mámení svatebního dne

Svatební den je pro každého výjimečný a stejně tak tomu bylo i pro Katku a Tomáše. Sluníčko jim svítilo, bylo teplo, všichni si spálili na hostině záda a družičky si užívaly svého postavení – zdobily a bavily všechny svatebčany. Maminky plakaly dojetím a na závěr se všichni skvěle bavili. Pěkný den to byl!

Omamné mámení svatebního dne Mámení svatebního dne Mámení svatebního dne Mámení svatebního dne Mámení svatebního dne Mámení svatebního dne Mámení svatebního dne Mámení svatebního dne Mámení svatebního dne Mámení svatebního dne Mámení svatebního dne Mámení svatebního dne Mámení svatebního dne Mámení svatebního dne Mámení svatebního dne Mámení svatebního dne Mámení svatebního dne Mámení svatebního dne Mámení svatebního dne Mámení svatebního dne Mámení svatebního dne Mámení svatebního dne Mámení svatebního dne Mámení svatebního dne Mámení svatebního dne

 

V případě, že stále ještě nemáte svého svatebního fotografa pro letošní nebo příští rok, určitě mě kontaktujte! Fotím po celé České republice i na Slovensku.

Magdalena Vaculík Minolová
Svatební fotografka
magdalenaphotography@email.cz
http://magdalenaphotography.cz/
https://www.facebook.com/MagdalenaPhoto

Uložit