Zrcadlo, zrcadlo…

Začalo to jako focení na projekt, který už delší dobu chystám…ale nakonec všechno dopadlo úplně jinak. Zjistila jsem, že Nicole sluší téměř každé šaty a že, když do nich tak krásně fouká vítr, jsou najednou fotky úplně jiné, než jaké jsem původně zamýšlela. A tak jsme fotily spíše módní fotky, než fotky na projekt. Nicolu musím pochválit za její „mrazuvzdornost“, protože i když byl všude sníh a foukal studený vítr, vydržely jsme fotit asi dvě hodiny (samozřejmě s rozehřívacími přestávkami). Teď už dost řečí a hurá na fotky!

Zrcadlo, zrcadlo... Magdalena photography - Svatební, rodinná a portrétní fotografka. Nikon, modelka, TFP, Vaculík, Minolová Magdalena photography - Svatební, rodinná a portrétní fotografka. Nikon, modelka, TFP, Vaculík, Minolová Magdalena photography - Svatební, rodinná a portrétní fotografka. Nikon, modelka, TFP, Vaculík, Minolová Magdalena photography - Svatební, rodinná a portrétní fotografka. Nikon, modelka, TFP, Vaculík, Minolová Magdalena photography - Svatební, rodinná a portrétní fotografka. Nikon, modelka, TFP, Vaculík, Minolová Magdalena photography - Svatební, rodinná a portrétní fotografka. Nikon, modelka, TFP, Vaculík, Minolová Magdalena photography - Svatební, rodinná a portrétní fotografka. Nikon, modelka, TFP, Vaculík, Minolová Magdalena photography - Svatební, rodinná a portrétní fotografka. Nikon, modelka, TFP, Vaculík, Minolová Magdalena photography - Svatební, rodinná a portrétní fotografka. Nikon, modelka, TFP, Vaculík, Minolová

Focení s Nicolou, probíhalo formou TFP a touto cestou bych ráda nabídla všem modelkám, modelům, vizážistkám, módním návrhářům a dalším, toužících rozšířit si své portfolio, ať mě neváhají kontaktovat. Pokud bude Váš nápad dobrý i pro rozšíření mého portfolia, určitě se společně domluvíme.

Magdalena Vaculík Minolová
Svatební fotografka
magdalenaphotography@email.cz
http://magdalenaphotography.cz/
https://www.facebook.com/MagdalenaPhoto

 

Uložit

Uložit