Pařížanka v Brně

Pařížanka, Brno, portrét, portrétní focení, Nikon, D800, Tamron, focení, foto, fotografka

Duch Paříže mě vždycky okouzlí, proto jsem se rozhodla udělat si Paříž v Brně. Při shánění modelky bylo jasné, koho oslovím. Alžbětka svými úryvky na facebooku z knihy „Jak se stát Pařížankou – ať žijete kdekoliv“ byla prostě ideální. Abych dosáhla kouzla Paříže v brněnských ulicích, několik týdnů dopředu jsem procházela město křížem krážem a hledala ty nejvhodnější lokace. Myslím, že se povedlo a konečně jsme se pustily do focení. Tedy nejdříve jsem vytvořila look pařížanky (více z mého make-up art najdete na facebooku).

Jak už to tak bývá, když fotím, vždycky je k tomu nějaký zajímavý příběh. Tentokrát jsme se střetly s policií. Fotily jsme první část s kolem, nepotřebné věci jsme si odložily ke kašně na Zelném trhu a popošly kousek nad kašnu. Když jsem se po krátkém focení otočila k našim věcem, vidím, jak u nich stojí dva policisté a hlásí něco do vysílačky. Když jsem k nim přišla se slovy, že to jsou naše věci, jestli je nějaký problém. Paní policistka na nás spustila, že takhle své věci nemůžeme nechat ležet jen tak a že jim to občané nahlásili jako podezřelé předměty. Málem nás zatkli, ale nakonec si to naštěstí rozmysleli (trochu mě mrzí, že jsem to nefotila), a tak jsme tuto sérii o Pařížance v Brně mohly dofotit už bez větších obtíží (až na to, že Alžbětka málem na kole porazila stánek se zeleninou a že nám skoro zavřeli před nosem kavárnu, kde jsem chtěla fotit). Byl to prostě den pařížských peripetií 🙂 A pokud byste rádi nějakou stylovou hudbu k prohlížení, tak doporučuji Zaz.

Pařížanka, Brno, portrét, portrétní focení, Nikon, D800, Tamron, focení, foto, fotografka Pařížanka, Brno, portrét, portrétní focení, Nikon, D800, Tamron, focení, foto, fotografka Pařížanka, Brno, portrét, portrétní focení, Nikon, D800, Tamron, focení, foto, fotografka Pařížanka, Brno, portrét, portrétní focení, Nikon, D800, Tamron, focení, foto, fotografka Pařížanka, Brno, portrét, portrétní focení, Nikon, D800, Tamron, focení, foto, fotografka Pařížanka, Brno, portrét, portrétní focení, Nikon, D800, Tamron, focení, foto, fotografka Pařížanka, Brno, portrét, portrétní focení, Nikon, D800, Tamron, focení, foto, fotografka Pařížanka, Brno, portrét, portrétní focení, Nikon, D800, Tamron, focení, foto, fotografka Pařížanka, Brno, portrét, portrétní focení, Nikon, D800, Tamron, focení, foto, fotografka Pařížanka, Brno, portrét, portrétní focení, Nikon, D800, Tamron, focení, foto, fotografka Pařížanka, Brno, portrét, portrétní focení, Nikon, D800, Tamron, focení, foto, fotografka Pařížanka, Brno, portrét, portrétní focení, Nikon, D800, Tamron, focení, foto, fotografka Pařížanka, Brno, portrét, portrétní focení, Nikon, D800, Tamron, focení, foto, fotografka Pařížanka, Brno, portrét, portrétní focení, Nikon, D800, Tamron, focení, foto, fotografka Pařížanka, Brno, portrét, portrétní focení, Nikon, D800, Tamron, focení, foto, fotografka Pařížanka, Brno, portrét, portrétní focení, Nikon, D800, Tamron, focení, foto, fotografka Pařížanka, Brno, portrét, portrétní focení, Nikon, D800, Tamron, focení, foto, fotografka Pařížanka, Brno, portrét, portrétní focení, Nikon, D800, Tamron, focení, foto, fotografka Pařížanka, Brno, portrét, portrétní focení, Nikon, D800, Tamron, focení, foto, fotografka Pařížanka, Brno, portrét, portrétní focení, Nikon, D800, Tamron, focení, foto, fotografka Pařížanka, Brno, portrét, portrétní focení, Nikon, D800, Tamron, focení, foto, fotografka Pařížanka, Brno, portrét, portrétní focení, Nikon, D800, Tamron, focení, foto, fotografka Pařížanka, Brno, portrét, portrétní focení, Nikon, D800, Tamron, focení, foto, fotografka

Líbí se Vám fotky a rádi byste se nechali vyfotit? Kontaktujte mě: magdalenaphotography@email.cz. Chcete vidět více z mojí práce? Sledujte mě na facebooku, instagramu, pinterestu nebo twitteru.

Magdalena Vaculík Minolová
Svatební fotografka
magdalenaphotography@email.cz
http://magdalenaphotography/
https://www.facebook.com/MagdalenaPhoto

Uložit