Spolupracující fotograf Brno

Libor

Focení je především můj koníček. Kdykoli mě však Magdalena požádá, abych za ni zaskočil, neváhám. Coby spolupracující fotograf pracuji s touhle báječnou fotografkou už dlouho a fotografie dotáhneme k dokonalosti vždycky společně. Nejlepší pocit mám, pokud mají z fotek radost ti, které fotím. Baví mě darovat lidem jejich zvěčněné zážitky a nejdůležitější okamžiky života. Úsměv na Vašich tvářích při prohlížení fotografií z „dílny“ Magdalena photography je tou nejlepší odměnou.

Nevěnuji se ale jenom focení svateb nebo portrétů. Klid a zalíbení najdu i ve focení krajinek, kam se dá utéct z reality běžného života. Na ukázku mé svatební i krajinářské tvorby se můžete podívat na mém blogu. Zabývám se i natáčením videa. Pokud byste tedy měli zájem o natočení klipu např. z Vaší svatby, nebo reklamního shotu pro Vaši firmu, udělám, co bude v mých silách, abyste s výsledkem byli spokojeni.

Libor: Spolupracující fotograf Magdalena photography. Svatby, rodiny, portréty, krajinky, video, klip, reklama. Nikon D7000, SigmaSvatební fotograf Libor
http://magdalenaphotohraphy.cz/
magdalenaphotography@email.cz
http://www.facebook.com/MagdalenaPhoto
tel.: 728 818 552

Uložit

Uložit